پرسش های متداول

1 - پس از رزرو ویلا در گرگان در روز تحویل چه اقداماتی باید انجام داد ؟

پاسخ : کافیست طبق قوانین ویلای اجاره ای که در سایت اجاره شده مطابق با ساعت تحویل قید شده در محل حضور پیدا کرده و راهنمایان سایت ویلای رزرو شده شما را یه شما تحویل خواهند داد.در هنگام تحویل کلیه سوالات و راهنمایی هایی مورد نظر خود را پرسیده و در خصوص تحویل کلید اقدام نمایید.پس از تحویل نیز می توانید در صورت بروز هر مشکلی با راهنمایان سایت در تماس باشید.


2 - چطور یک رستوران خوب تو گرگان پیدا کنم ؟

پاسخ : تو سایت گرگان تماشا شما می توانید به قسمت " چی بخوریم؟ " مراجعه کرده و لیست کاملی از کافه رستوران فست فود و بستنی فروشی و جگرکی های گرگان رو ببینید و مطابق با سلیقه و آدرس و نظرات کاربران مجموعه مورد نظرتون را انتخاب بفرمایید.


3 - در هنگام خرابی خودرو در گرگان چکار کنم ؟

پاسخ : شما میتوانید با مراجعه به قسمت " چطور کمک بگیریم ؟ " در مورد نمایندگی مجاز در گرگان و یا خودروبر جهت حمل خودروی خود اقدام نمایید.


4 - چطور نزدیک ترین پمپ بنزین و یا پمپ گاز به خودم تو گرگان رو پیدا کنم ؟

پاسخ : شما می توانید با مراجعه به بخش "چطور کمک بگیریم ؟ " و مشاهده لیست امکانات و آدرس پمپ بنزین و گاز های شهر گرگان , نزدیکنرین مورد به خودتون را انتخاب نمایید .


5 - در سفر به گرگان کجاها رو ببینم ؟

پاسخ : شما می توانید در سایت گرگان تماشا با مراجعه به قسمت " کجاها را باید دید ؟ " و مشاهده مشخصات کامل و آدرس و عکس جاهای دیدنی گرگان نسبت به برنامه ریزی و هماهنگی جهت سفر به ان منطقه اقدام نمایید.


6 - در سفر به گرگان کجا میتونم خرید کنم ؟

پاسخ : شما می توانید در سایت گرگان تماشا با مراجعه به قسمت " کجا خرید کنیم؟ " و مشاهده مشخصات کامل و آدرس و عکس مراکز خرید گرگان نسبت به برنامه ریزی جهت حرکت به سمت محل مورد نظر اقدام نمایید .


7 - شرایط کنسلی اماکن رزرو شده به چه صورت می باشد ؟

پاسخ : تا قبل از ۷۲ ساعت مانده به روز شروع اقامت: کسر ۲۰% از کل مبلغ رزرو به عنوان خسارت کمتر از ۷۲ ساعت مانده تا روز شروع اقامت: کسر مبلغ شب اول + ۲۰% از مابقی مبلغ رزرو به عنوان خسارت روز شروع اقامت: کسر مبلغ ۲ شب اول رزرو به عنوان خسارت در حین اقامت: کسر مبلغ شب‌های اقامت داشته + مبلغ شب بعدی + ۲۰% از مابقی مبلغ رزرو به عنوان خسارت در ایام پیک (تعطیلات رسمی به غیر از تعطیلات نوروز): تا قبل از ۷ روز به شروع اقامت کسر ۲۰٪ از کل مبلغ رزرو و کمتر از ۷ روز به شروع اقامت کسر کل مبلغ به عنوان خسارت رزروهای بلند مدت (۱۴ روز به بالا): کسر مبلغ ۵ شب اول + ۲۰% از مابقی مبلغ رزرو به عنوان خسارت محاسبه می‌شود رزروهای مربوط به تعطیلات نوروز قبل از ۱۵ اسفند ماه: کسر ۲۰% از کل مبلغ رزرو به عنوان خسارت بعد از ۱۵ اسفند ماه: کسر کل مبلغ رزرو به عنوان خسارت


8 - مراحل رزرو ویلا در سایت چگونه است ؟

پاسخ : 1 - ارسال تاریخ ورود و خروج و تعداد توسط مسافر 2 - اعلام ظرفیت خالی توسط سایت و اعلام شماره کارت 3 - واریز 50% مبلغ کل توسط مسافر و تسویه حساب بعد از تحویل 4 - ارسال تاییدیه توسط سایت